Inzichten in vaardigheden die écht relevant zijn
Voor jullie: 9 links naar gratis cursussen om de zomer door te komen. Niet van zomaar opleiders, maar van topuniversiteiten (Yale, Harvard en Stanford).
Zelf doe ik elk jaar een opleiding. Enerzijds om m’n persoonlijke vaardigheden te verbeteren, anderzijds om relevant te blijven als organisatie.
En dat gun ik jullie ook. Het is immers ook wel eens leuk om iets te krijgen, zonder dat daar direct kosten aan verbonden zijn. Bovendien, als je niet kan delen, kan je ook niet vermenigvuldigen.
Met deze gratis cursussen krijg je inzichten in vaardigheden die echt relevant zijn.
Mijn persoonlijke voorkeur? 1, 2 en 4.
De visie van Dare! is dat iedere leider een stijl mag ontdekken die het beste bij hem past. Als ieder mens min of meer uniek is, dan kan het toch niet zo zijn dat we als organisatie één vaste leiderschapsstijl opleggen?
Lees meer >
Want of het nu gaat om de start van een nieuw team of nieuw team elan voor bestaande teams, de trainers van Dare! verzorgen inspirerende teamtrainingen met resultaat.
Lees meer >
Het woord cultuur horen we vaak, maar wat is dat nou eigenlijk? Blijkbaar wel iets heel belangrijks. Maar hoe bouw je nu een goede cultuur waar mensen ook weten wat ermee bedoeld wordt en het in de praktijk kunnen brengen?
Lees meer >
Individuele trajecten voor professionals en leiders om je persoonlijke impact en werkplezier te vergroten. Vanuit bewustwording en inzichten ontwikkel je nieuw gedrag en maak je andere keuzes.
Lees meer >